Czyszczenie suchym lodem

Czyszczenie suchym lodem

Wśród dostępnych form i sposobów czyszczenia, które są stosowane od kilku lat, jedna z najnowocześniejszych jest czyszczenie suchym lodem. Dzięki takiej metodzie wyczyścimy nie tylko maszyny czy matryce, ale także formy. Są to sprzęty, które wymagaj dokładnego czyszczenia. Możemy również zastosować czyszczenie suchym lodem w zakładach, które zajmują się lakierowaniem aut.

Wiadomo, że przed polakierowaniem powierzchnia nadwozia jak i podwozia powinna być idealnie wyczyszczona. Czyszczenie suchym lodem polega na wprowadzeniu skompresowanego powietrza, przez przeznaczone do tego celu urządzenie na powierzchnię czyszczonego obiektu.

Następuje błyskawicznie odrywanie się zabrudzeń. Jednocześnie nie ma żadnej obawy, że powierzchnie czyszczone zostaną uszkodzone. Dotyczy to także tych bardzo delikatnych. Jedną z najważniejszych zalet tej metody czyszczenia jest oszczędność czasu oraz energii. Ponieważ ani maszyn ani taśm produkcyjnych nie trzeba demontować, aby mogły zostać wyczyszczone. Przy tym nie szkodzimy naszemu środowisku.

 
Dane firmy

Avant Grupa Raden
ul. Naftowa 4,
65-001 Zielona Góra

Skontaktuj się z nami

Tel: +48 606 400 828

Email: raden@raden.pl