O firmie

Firma rodziny Raduńskich od 1999r. specjalizuje się w doczyszczaniu powierzchni z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń tłuszczu, kurzu, starych powłok, lakierniczych, resztek poprodukcyjnych i technologicznych oraz powierzchni narażonych na degradację.

RADEN

Firma rodziny Raduńskich od 1999r. specjalizuje się w doczyszczaniu powierzchni z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń tłuszczu, kurzu, starych powłok, lakierniczych, resztek poprodukcyjnych i technologicznych oraz powierzchni narażonych na degradację.

Posiadamy certyfikaty SEP Grup 1,2 oraz 3 pozwalające na czyszczenie turbin w elektrociepłowniach, doczyszczanie maszyn, urządzeń technicznych i elektrycznych, ciągów produkcyjnych, linii technologicznych, pieców hutniczych oraz maszyn każdego typu stosowanych w przemyśle. Wykonywane przez nas usługi mają bezpośredni wpływ na żywotność i sprawność techniczną urządzeń oraz pozwalają na wyeliminowanie strat, których przyczyną najczęściej są „braki" i niepełnowartościowe produkty powstałe w wyniku zanieczyszczeń produkcyjnych.

Sukcesy w naszej pracy osiągamy poprzez stosowanie nowoczesnych technologii oraz atestowanych środków chemicznych nowej generacji dobieranych we własnym laboratorium. Z powodzeniem wykorzystujemy nanotechnologie i wiele najnowocześniejszych, sprawdzonych w świecie, sposobów doczyszczania powierzchni wraz z jej końcowym zabezpieczeniem odpowiednimi impregnatami. W swojej pracy stosujemy specjalistyczne maszyny i urządzenia:

odkurzacze do zbierania pyłów zapalnych, wody oraz gruzu, kombajny do czyszczenia podłóg, gorąco wodne oraz parowe.

Od 12 lat stosujemy technologię czyszczenia suchym lodem.

Metoda ta ma doskonałe zastosowanie w usuwaniu farby, olejów oraz warstw biologicznych, stosowana jest również do czyszczenia ogólnego. Proces czyszczenia suchym lodem nie niszczy czyszczonej powierzchni, nie grozi wznieceniem pożaru. Z tego też powodu systemy Cold Jet można stosować bez szkody nawet dla aktywnych części elektrycznych i mechanicznych. Naszym szczególnym atutem jest bardzo dobrze wyszkolony zespół pracowników z uprawnieniami do pracy w trudnych warunkach, łącznie z pracami na wysokości wykorzystując techniki alpinistyczne.

Rozumiejąc potrzeby naszych klientów jesteśmy w stanie interweniować niemal natychmiast, podczas krótkiego postoju technologicznego lub niespodziewanej awarii. Nowością w naszej firmie jest produkcja suchego lodu na własne potrzeby oraz innych firm. Outsourcing i obsługa firm w naszej hali. Miedzy innymi piaskowanie, czyszczenie gumowych uszczelek, oczyszczanie zawiesi z lakierni proszkowych. Wykonujemy usługowo chromowanie natryskowe.

 

Dane firmy

Avant Grupa Raden
ul. Naftowa 4,
65-001 Zielona Góra

Skontaktuj się z nami

Tel: +48 606 400 828

Email: raden@raden.pl