Blog

W latach 80-tych postanowiono poddać renowacji Statuę Wolności w Ameryce. Twórca maszyny, która miała tego dokonać postanowił, że stworzy urządzenie szybkie, wydajne i bezpieczne. Zastosowanie sody oczyszczonej w maszynie to wynik wielu prób z różnymi substancjami, które w najlepszy sposób, a zarazem nieinwazyjny, ekologicznie i szybko umożliwiłyby prace renowacyjne na różnego rodzaju powierzchniach.

Maszyny Soda Blaster posiadają układ chłodzący, osuszający i filtrujący, który przygotowuje służące do oczyszczania powietrze według norm zapewniających najwyższą wydajność  i  prędkość oczyszczania. W maszynach Soda Blaster powietrze jest wprowadzane w dolnej części zbiornika, przelatuje przez cały zbiornik pobiera środek czyszczący i wydostaje się górą zbiornika do węża.

Czyszczenie sodą nie powoduje, w odróżnieniu od innych metod uszkodzenia powierzchni czyszczonej i pozwala na usunięcie niewłaściwych czynników bez ingerencji w strukturę czyszczonej powierzchni. Metoda niezwykle bezpieczna.

 

 

 

 

 

Dane firmy

Avant Grupa Raden
ul. Naftowa 4,
65-001 Zielona Góra

Skontaktuj się z nami

Tel: +48 606 400 828

Email: raden@raden.pl