Blog

Czyszczenie szaf elektrycznych

Aby dokładnie i bez zbytniej ingerencji wykonać czyszczenie szaf eklektycznych należy zastosować specjalna mieszankę gazów, która występuje w postaci mgły gazowej. Za pomocą specjalnie skonstruowanych dysz mieszanka ta podawana jest na czyszczone urządzenia. Zarówno ciśnienie jak i skład uzależnione są od rodzaju jak i stopnia zabrudzenia. Warto również wziąć pod uwagę wrażliwość czyszczonych powierzchni. Możemy dotrzeć do bardzo trudno dostępnych zakamarków jak i podzespołów.

Po dostaniu się pod zabrudzenie i zetknięciu się z ciśnieniem atmosferycznym zwiększa swoją objętość około kilkusetkrotnie, usuwając nawet najbardziej oporne i groźne zanieczyszczenia, nie ingerując w strukturę podzespołów. Mieszanka jest całkowicie sucha, przez co nie powoduje zawilgocenia, jak również nie wchodzi w reakcje chemiczne z czyszczonymi elementami, nie powoduje

ścierania powierzchni czyszczonych. Nie jest toksyczna, palna oraz nie posiada zapachu. Jest całkowicie bezpieczna dla wrażliwych elementów elektronicznych jak i osób, które mają z nią bezpośrednią styczność.

Sprawdź naszą ofertę: czyszczenie urządzeń elektrycznych

Dane firmy

Avant Grupa Raden
ul. Naftowa 4,
65-001 Zielona Góra

Skontaktuj się z nami

Tel: +48 606 400 828

Email: raden@raden.pl