Blog

Czyszczenie przemysłowe

Firmy wykonujące czyszczenie przemysłowe mogą zostać skierowane do wykonania takiej usługi w dużych obiektach takich jak fabryki, magazyny jak i innych tego typu obiektach . W tego typu czyszczeniu zastosowane są zawsze specjalne środki chemiczne jak i idealnie do tego przystosowane urządzenia. Usługi sprzątania przemysłowego są zazwyczaj obsługiwane przez firmę sprzątającą przemysłową.

Czyszczone są podłogi, toalety, kabiny biurowe, sale konferencyjne. Praca czyszczenia przemysłowego to brudna robota. Utrzymanie biur terenów przemysłowych jest znacznie bardziej wymagające, gdyż takie zanieczyszczenia są stale wnoszone z obszarów zewnętrznych hal produkcyjnych. Następne wyzwanie związane jest z obsługą

ciężkich maszyn i związane z nimi zagrożenia bezpieczeństwa, dotyczy to miedzy innymi farb, smarów, wiórów metalowych i włókien szklanych. Istnieją również maszyny wrażliwe na kurz i brud, a ich czyszczenie będzie niezbędne. Do czyszczenia przemysłowego warto zatrudnić profesjonalną firmę, która zna się na swojej robocie. 

Dane firmy

Avant Grupa Raden
ul. Naftowa 4,
65-001 Zielona Góra

Skontaktuj się z nami

Tel: +48 606 400 828

Email: raden@raden.pl