Blog

Czyszczenie hal produkcyjnych

W różnych przedsiębiorstwach stosuje się sprzątanie przemysłowe, żeby zachować odpowiedni stopień czystości. Czyszczenie hal produkcyjnych zanim w ogóle dojdzie do skutku, musi być poprzedzone audytem danej powierzchni w celu ustalenia co i jak powinno być wyczyszczone. Dzięki temu łatwiej ustalić cenę za usługę oraz rozłożyć czyszczenie na etapy, aby wszystko przebiegło sprawie.

Technika sprzątania dostosowana jest do rodzaju zabrudzeń tak samo jak i preparaty, które są stosowane przy tego typu pracach. Specyficzne rodzaje zabrudzeń takie jak odczynniki chemiczne, plamy z oleju czy tez smaru usuwane są za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych preparatów. Możliwe jest zatem czyszczenie i mycie ścian, sufitów, odkurzanie, mycie elewacji.

Myśląc zarówno o czystości hal jak i zdrowiu pracowników warto stosować takie środki, po których osoby pracujące nie będą miały żadnych objawów chorób albo uczuleń. Wszystkie oczyszczone powierzchnie powinny zostać w nienaruszonym stanie, aby nie trzeba było ich naprawiać po sprzątaniu.

 

 

 

 

 

Dane firmy

Avant Grupa Raden
ul. Naftowa 4,
65-001 Zielona Góra

Skontaktuj się z nami

Tel: +48 606 400 828

Email: raden@raden.pl