Blog

Soda Blaster co to jest i jak z tego korzystać

Soda Blaster, to rozwiązanie na miarę nowego wieku. To zastosowanie drobinek sody do czyszczenia różnych powierzchni. Działa ona z dużą szybkością, a przez to doskonale odrywa nagromadzone zanieczyszczenia. Jednak ma także, tę lepszą właściwość, nie powoduje zniszczenia powierzchni, na której one powstały. Ten rodzaj oczyszczania powierzchni, można wykorzystać między innymi do oczyszczania elementów aluminiowych.

Inny rodzaj piaskowania

To ma działanie podobne do piaskowania, z tym że zastosowanie sody bywa skuteczniejsze, ale także dużo delikatniejsze dla czyszczonych powierzchni. Może je w pewien sposób polerować i dodawać połysku. Ale najważniejsze jest to, że mimo solidnego oczyszczania powierzchni, przez wdmuchiwane drobinki, które rozprzestrzeniają się z dużą prędkością, nie zostaje uszkodzona powierzchnia czyszczona.

Zabytkowe samochody

To domena miłośników motoryzacji, ale posiadających także pewien, zapasowy kapitał. Po pierwsze są one dość kosztowne, gdyż stanowią zabytkowe egzemplarze, ale także wymagają dużo więcej troski o poszczególne elementy. Większą staranność, w sposobie przechowywania takich samochodów. One obowiązkowo muszą być garażowane i to nie tylko ze względu na to, że każdy samochód tego wymaga, dla przeciwdziałania korozji. Ale także dlatego, że ich części mogą być o wiele droższe, niż w przypadku aut, które są na rynku motoryzacyjnym powszechnie dostępne.

Zabytkowe samochody z klasą

Zabytkowe samochody, mają w sobie coś, nie tylko dużo piękniej zdobione elementy, ale także nietypowe wykończenia, takie jak elegancko wypolerowane kołpaki, czy metalowe klamki oraz profile, które mogą posiadać nawet efekty lustrzane. Niestety, także i te elementy z czasem ulegają zanieczyszczeniom, a także niszczeją pod wpływem wilgoci, czy niskich temperatur. Aby ponownie nadać im blask, konieczne jest poddanie ich zabiegom piaskowania i w tym właśnie przypadku, dużo lepszym będzie skorzystanie z nowoczesnej metody Soda Blaster. Łączącej w sobie możliwość oczyszczania powierzchni, z jej piaskowaniem i nadawaniem eleganckiego połysku, bez uszkodzeń powierzchni i to na bardzo długo.

Dane firmy

Avant Grupa Raden
ul. Naftowa 4,
65-001 Zielona Góra

Skontaktuj się z nami

Tel: +48 606 400 828

Email: raden@raden.pl