Doczyszczanie

Image W zakres naszego działania wchodzą także wszelkiego rodzaju posadzki i podłogi. Czyścimy, konserwujemy i zabezpieczamy m.in. panele podłogowe, płytki, kafelki, marmury, lastriko, wykładziny podłogowe ale także podjazdy i tarasy wykonane z polbruku, kostki granitowej czy płytek. W przypadku podłóg w pomieszczeniach stosujemy impregnaty i powłoki akrylowe, które znacznie wydłużają ich trwałość, poprawiają wygląd oraz istotnie ułatwiają utrzymanie w czystości. Do wykładzin dywanowych stosujemy głównie techniki prania na sucho, co pozwala na szybsze i bezkolizyjne wykonanie usługi (nie ma potrzeby długotrwałego wyłączania danego pomieszczenia z użytku).

Image Zabezpieczenia wykonujemy także na zewnątrz tzn. chodniki, parkingi, tarasy i podjazdy zewnętrzne. Usuwamy z nich pozostałości po smarach i olejach oraz impregnujemy je, co zabezpiecza je przed powstawaniem takich zabrudzeń w przy- szłości. Zabezpieczone posadzki są anty- poślizgowe.Serwis mat wyłapujących brud
koło 80% brudu znajdującego się w pomieszczeniach zostaje wniesione przez obuwie z zewnątrz:

- piasek ściera i niszczy powierzchnię podłóg i wykładzin
- kurz powoduje usterki w pracy urządzeń elektronicznych
- woda i śnieg stwarzają niebezpieczeństwo poślizgnięcia się
- wzrasta koszt utrzymania lokalu.

Na każdy z tych problemów mamy rozwiązanie. Są to maty wyłapujące brud i pochłaniające go, dodatkowo zabezpieczone są powloką antypoślizgową. Maty tego rodzaju można wypożyczyć bądź kupić a oprócz tego nasza firma prowadzi serwis co 2-4 tygodnie mat wypożyczonych.
 
 
 

Ostatnie realizacje

  • Qubus Hotel
  • Operator telekom. TP SA
  • Operator telekom. Dialog
  • Urząd Miasta Zielona Góra
  • Sąd Administracyjny w Gorzowie